Vakumlu Cilt Bakımı

Vakumlu cilt bakımı nemlendirici serumlarla eşleştirilmiş mikrodermabrazyon benzeri pul pul dökülmeyi içerdiğinden “hidradermabrazyon” olarak da adlandırılan vakumlu cilt bakımı işlemidir.

Üç aşamalı uygulamayı içeren işlem cildinizi derinlemesine temizlemeye, ölü deriyi atmaya ve nemlendirmeye çalışır. Bu profesyonel prosedür, akne, kuruluk ve kırışıklıklar dahil olmak üzere çeşitli cilt koşullarının tedavisine yardımcı olur.

Monet Skin Tools tedavisi lazer kullanılmadan yapılan cilt gençleştirme işlemleri arasındaki en yeni teknolojidir.

Monet Skin Tools, iyileşme süresine ihtiyaç duyulmadan ve rahatsızlık yaratmadan temizleme, soyma, ekstraksiyon, nemlendirme, sıkılaştırma, oksijenasyon ve antioksidan koruması seçenekleri sunarak kişiye özel tedavi imkanı sağlar.

 Neden Monet Skin Tools?

  • Monet Skin Tools tedavisinin ince kırışıklıklar, tıkalı ve geniş gözenekler, yağlı ve akneye yatkın ciltler, hiperpigmentasyon ve siyah noktalar üzerindeki iyileştirici etkisi klinik olarak ispatlanmıştır.
  • Monet Skin Tools tedavisi, ince veya yaşlı deri, kuru veya yağlı cilt gibi farklı tip veya renkteki ciltler üzerinde güvenle uygulanabilir.
  • Monet Skin Tools tedavisini tek başına kullanabileceğiniz gibi Laser, IPL, Radyofrekans, Mikrodermabrazyon ve L.E.D. gibi farklı uygulamalarla kombine olarak da kullanabilirsiniz.
  • Monet Skin Tools pigmentasyon, ince çizgiler ve kırışıklıklarda görülen azalma ile hastaya, tedavi sonrasında cilt görünümünde gerçekleşen iyileşmeyi anında sunar.

İşlem süresi 45 dakika olan prosedür 3 bölümde uygulanır:

1)Gözeneklerinizin derinliklerindeki kir ve yağı temizlenir.

2)Gözeneklerinizden birikintileri çıkarmaya yardımcı olmak için vakum uygulaması yapılır.

3)Antioksidanlarla nemlendirici bir serum uygulanır.

İhtiyaca göre birer hafta aralıklarla 4 seans arka arkaya yapılırken, bazı cilt tiplerinde bu süre ve seans aralıkları değişebilir.