Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Fotona SMOOTH® modalitesi Er:YAG, invaziv olmayan bir yaklaşımla göz çevresindeki kırışıklıkları azaltır. Ablatif olmayan Er:YAG SMOOTH® modu, kolajen yeniden şekillenmesini ve kasılmasını uyarmak için uygulanır. Gözün üst, alt ve lateral bölgeleri de dahil olmak üzere tüm perioküler bölgeye uygulama yapılır. İşlem sırasında ağrı, rahatsızlık olmaksızın hastalar tarafından çok iyi tolere edilir.
SmoothEye® perioküler bölgenin sıkılaşması ve periorbital kırışıklıkların görünümünün azaltılması için yeni ve heyecan verici ablatif olmayan Fotona SMOOTH® modu tedavisidir. SmoothEye®, göz kapaklarının ve perioküler bölgenin gevşek ve yaşlanan cildini maksimum hasta konforu ile önemli ölçüde sıkılaştırır, bu da bunu invaziv olmayan bir kozmetik prosedür haline getirir.

Birkaç tedavi seansından sonra sonuç, cilt elastikiyetinde artış, genel yapı ve hacimde iyileşme ve kırışıklıkta azalmadır.
İşlem sonrası
Tedavi sırasında bölgeye soğuk hava üfleyen kompresör yardımı ile işlem oldukça konforlu geçer. Hastaların çoğu tedaviyi tolere edebilir. Ancak hafif bir ısı ve / veya batma hissi hissedebilirsiniz. İstenirse işlem öncesi uyuşturucu kremler uygulanabilir. Tedaviden sonra işlem alanı 24-48 saat boyunca kırmızı-pembe görünebilir, hafif bir ödem olabilir. İşlem sonrası 3. günde, bölge biraz kuru hissedilebilir ve tedaviden sonra 1 haftaya kadar süren hafif pullanma yaşayabilirsiniz. İşlemden sonra en az 48 saat boyunca ısıya maruz kalınmaması ve güneş koruyucu ve gözlük kullanmanızı öneriyoruz.